Jak využít potenciál Facebooku?

Dle statistik za rok 2016 více jak 4,5 milionů Čechů aktivně používají Facebook a více jak 75% uživatelů navštěvuji Facebook denně. S tak rozsáhlou skupinou uživatelů jsou možnosti využití tohoto marketingového kanálu velmi rozmanité – můžeme efektivně využít ať už pracujeme na SEO či obsahovém marketingu.

Zvolíme správné cíle a dosáhneme úspěchu

Posílení značky

Vypracujeme obsahový plán a oslovíme vaší cílovou skupinu uživatelů zajímavým obsahem. Společně navážeme komunikaci s vašimi klienty – nabídneme kvalitní klientský servis v rámci firemní Facebook stránky a postupně získáme větší důvěru a popularitu mezi zákazníky.

Lepší SEO výsledky

Aktivity na Facebooku mají přímý vliv na umístění webových stránek ve vyhledávaní. Interakce uživatelů s obsahem (sdílení a „lajkování“) je faktorem, který nabývá stále větší hodnoty u vyhledávačů v procesu vyhodnocování webu pro vhodné umístění v SERPu.

PPC podpora prodeje

Efektivní PPC kampaně, které přivedou zákazníky na váš web. Nasadíme poutavou komerční nabídku, nastavíme vhodné cílení a oslovíme relevantní skupinu uživatelů. Díky Facebook správci reklam vyhodnotíme výsledky a efektivitu jednotlivých kampaní.

Jaký je postup spolupráce?

Kontaktujte nás Domluvíme se na nezávazné konzultaci. Řekneme si více o cílové skupině uživatelů, volbě cílů a vhodných postupech.

Vyhodnotíme vaše aktivity Podíváme se na vaší FB stránku, nahlédneme na obsahovou strategii vaší konkurence a vyhodnotíme vaše aktivity.

Nabídka a zahájení práce Vytvoříme atraktivní nabídku, po jejíž odsouhlasení začneme pracovat nad rozvojem vašeho podnikání na Facebooku.

Oslovíme vaše zákazníky Společně připravíme zajímavý obsah a navážeme komunikaci s vašimi zákazníky.

Vyhodnocení výsledků Podíváme se na výsledky našich aktivit na FB a vyhodnotíme efektivitu zvolené strategie.

Kolik budeSociální sítěpřibližně stát?

Odhadovaná cena od 4 000 Kč Cena závisí na časové náročnosti projektu.

Získejte výhodnou nabídku marketingu na Facebooku