SEO – optimalizace webu pro vyhledávače

SEO

Získejte základní SEO analýzu a seznam doporučení zdarma Pokoříme Google i Seznam

Nezáleží na tom jak velké je vaše podnikání, díky optimalizaci webových stránek obsadíte přední pozice ve vyhledávačích a dosáhnete vyšších zisků. Víme, jak na to a rádi vás tam dostaneme – nejblíže k vašim zákazníkům

MÁM ZÁJEM

Zviditelníme vaše stránky ve vyhledávačích

Volba klíčových slov

Zvolíme relevantní klíčová slova, navrhneme vhodnou informační strukturu webu a připravíme podklady pro obsahový rozvoj.

Přesné měření efektivity

Se správnými nástroji je měření efektivity SEO hračkou! Nastavíme měření pozic webu, návštěvnosti a vhodných konverzních cílů.

On-page úpravy webu

Na základě podrobné SEO analýzy vylepšíme obsah stránek, nastavíme vhodné meta tagy, zrychlíme načítání a indexaci stránek webu.

Strategie linkbuildingu

Vyhodnotíme aktuální odkazový profil webu, zjistíme více o aktivitách vaší konkurence a navrhneme strategii linkbuildingu.

Zviditelníme vaše stránky

Díky správným SEO aktivitám získají vaše stránky přízeň vyhledávačů a na zvolená klíčová slova se umístí na TOP pozicích v SERP.

Chytře dosáhneme konverze

Přivedeme nové zákazníky na vaše stránky, v okamžiku kdy vás hledají a potřebují - dokonalé načasování zvýší konverze.

Naše SEO má výsledky

Naše SEO má výsledky

2din.cz / Případová studie

#SEO
#LINKBUILDING
#PPC
 • Zvýšení organické návštěvnosti z vyhledávačů o 1968 %
 • Zvýšení počtu nových uživatelů z vyhledávačů o 2574 %
 • Zvýšení celkového obratu společnosti o 500 %
Zobrazit studii Ostatní studie

Jak probíhá spolupráce s námi

 • Začneme analýzou

  Začneme analýzou

  Vyhodnotíme slabá místa a potenciál vašeho podnikání online s ohledem na konkurenci.

 • Odsouhlasení nabídky

  Odsouhlasení nabídky

  Dohodneme se na potřebném rozsahu spolupráce a připravíme smlouvu.

 • Nasazení specialistů

  Nasazení specialistů

  Odvedeme poctivou práci na vašem projektu a následně nastavíme měření efektivity.

 • Dosáhneme výsledků

  Dosáhneme výsledků

  Společně dosáhneme lepších výsledků a prosperity vašeho podnikání online.

Běžné dotazy našich klientů

Kolik stojí SEO?

Cena SEO je velmi individuální, odvíjí se od cílů optimalizace a konkurence ve vyhledávání. Využijte nezávaznou konzultaci a společně zvolíme vhodný rozpočet.

Kdy se projeví SEO výsledky?

Dobré SEO výsledky nejsou otázkou týdne, ani měsíce. Jedná se o výsledky dlouhodobých aktivit, které zahrnují on-page úpravy webu, obsahový rozvoj a linkbuilding. Ikdyž je SEO běh na dlouhou trať, po uplynutí cca 3 až 6 měsíců, kdy se naše aktivity odrazí na viditelnosti webu ve vyhledávačích a návštěvnosti webu, vaše investice se vám začne rychle vracet.

Lze garantovat pozice ve vyhledávači?

Mýty o garanci dosažení konkrétních pozic webu ve vyhledávačích nešíříme, protože se považujeme za seriózní agenturu. Garantujeme však poctivě odvedenou práci, profesionální provedení jednotlivých SEO aktivit, zvýšení organické návštěvnosti webu a zviditelnění webu ve vyhledávačích.

Má SEO vliv na PPC kampaně?

Ano, SEO má vliv na výkon PPC kampaní – díky vhodné informační struktuře webu bude strukturalizace PPC účtu jednodušší a skóre kvality klíčových slov účtu se zvýší díky relevanci klíčových slov obsažených v jednotlivých vstupních stránkách webu.

Kdy začít s optimalizací stránek?

Začít se SEO je vhodné samozřejmě ihned, pokud ale vše rádi plánujete předem, tak berte na vědomí, že dosažení viditelných výsledků trvá od 3 měsíců a déle. Záleží pouze na vás, kdy se pro výhodnou investici do vašeho podnikání rozhodnete.

Lze měřit efektivitu SEO?

Ano, pomocí vhodných nástrojů měříme umístění vašich stránek ve vyhledávačích, organickou návštěvnost webu a počet konverzí, získaných z organického vyhledávání.

Jaký je rozdíl mezi PPC reklamou a SEO?

PPC (Pay Per Click - platby za proklik) - je placená reklama ve vyhledávačích, která se zobrazuje nad a pod organickými výsledky vyhledávání ihned po dobití PPC rozpočtu. Funguje na bázi aukce CPC (cen za proklik) - jakmile více webů cílí na stejné klíčové slovo, nejlépe je umístěn ten, který nabízí nejvyšší CPC. Kdyžto výsledky optimalizace webu (SEO) se projeví teprve po určité době a není zapotřebí utrácet vysoké honoráře za prokliky a získanou návštěvnost.

Můžete dělat SEO sami?

Ano můžete, ovšem stejně tak, jako při stavbě vašeho domu, je lepší přenechat důležité práce zkušeným odborníkům. Ne každý je ochoten riskovat, že mu kvůli drobné chybě spadne střecha na hlavu. Výsledky SEO aktivit závisí nejen na teoretických znalostech, ale především na praktických zkušenostech, sledování trendů a následném aplikování novinek v praxi.

Říkají o nás

Mohlo by Vás zajímat

Napište nám a začněte úspěšně podnikat

Využijte bezplatnou nezávaznou konzultaci

Chci konzultaci zdarma

Kontaktujte nás

+420 739 437 792 info@mediaunit.cz

Nebo nás navštivte

MEDIAUNIT.cz s.r.o
U Výstaviště 138/3
Praha 7 – Holešovice
170 00

Sledujte nás také