Vymazlené webovky

Oslovte své zákazníky originálním a na míru střiženým webem. Vytvoříme atraktivní webové stránky libovolné složitosti dle vašich potřeb. Dopřejte si reprezentativní online prezentaci od spolehlivých specialistů.

Chcete vlastní webovou stránku ale nevíte jak na to?

  • Nevíte si rady s volbou vhodného webu? Hledáte specialistu, který navrhne vhodný web pro vaší společnost?
  • Máte představu o webu a chcete svůj nápad realizovat? Hledáte specialistu, který pro vás vytvoří kvalitní webové stránky dle vašich požadavků?
  • Potřebujete nakódovat webdesign a zprovoznit administraci webu? Máte připravený webdesign, na jehož základě potřebujete vytvořit funkční webové stránky?

Máme pro vás spolehlivá webová řešení

Landing page / vizitka

Jednostránková prezentace, která poslouží jako vizitka pro vaše podnikání či jako cílová stránka pro jednotlivý produkt. Obvykle se využívá v kombinaci s PPC reklamou ale kvůli omezené informační struktuře není landing page vhodný pro SEO.

Firemní prezentace

Komplexní prezentace společnosti, vytvořená v souladu s firemní identitou. Obvykle obsahuje podrobné informace o společnosti, popis jednotlivých služeb, kontaktní informace, reference a informativní sekci webu. Nedílnou součásti webu je vlastní admin systém.

Řešení na míru

Pokud máte specifičtější představu o webu, rádi navrhneme vhodné řešení. Společně probereme funkcionalitu webové aplikace a dohodneme se na postupu spolupráce. Mimo jiné vytváříme eshopy, informační a srovnávací portály a další webové aplikace.

Co dokážou naše webové stránky?

Optimalizované pro vyhledávače

Optimalizace webových stránek je naší silnou stránkou a dobře víme jak dosáhnout úspěchu ve vyhledávaní. Struktura, kód a obsah našich webu splňují podmínky validity a jsou atraktivní jak pro vaše zákazníky, tak pro vyhledávače.

UX a responzivita webu

Navrhneme vhodnou strukturu webu a umístění prvků na stránkách s ohledem na váš komerční záměr a použitelnost webu. Připravíme špičkový responzivní UX design který umožní rychlé a uživatelsky komfortní procházení webu.

Správné komunikační prvky

Na základě vašich cílů navrhneme nasazení vhodných komunikačních prvků, ať už interaktivního online chatu, vhodně rozvrženého kontaktního formuláře, přihlášení k odběru novinek či vlastní rezervační system.

Jak bude probíhat naše spolupráce?

Kontaktujte nás Rádi se domluvíme na osobní schůzce a u šálku dobré kávy poskytneme nezávaznou konzultaci.

Cíle a požadavky Zjistíme, co vyžaduje vaše podnikání, vyhodnotíme vaše cíle a požadavky a zvolíme vhodnou strukturu webových stránek.

Připravíme nabídku Připravíme nabídku na základě informační struktury, funkciality webu a náročnosti webdesignu.

Smlouva a podklady Po odsouhlasení naší nabídky se dohodneme na dodání/tvorbě obsahu pro webu a podepíšeme smlouvu.

Zahájení práce Odstartujeme tvorbou nového úspěšného webu. V průběhu tvorby vás budeme kontaktovat ohledně schvalování jednotlivých kroků.

Jaký je postup tvorby webu?

Wireframe (skica webu) Připravíme hrubý náčrt webu a navrhneme rozložení jednotlivých prvků na stránkách.

Kódování webu Po doladění a odsouhlasení počátečního návrhu webu přejdeme ke kódování jednotlivých stránek webu.

Tvorba webdesignu Vytvoříme atraktivní webdesign, který podtrhne jedinečnost vaší nabídky a díky kterému si vás zákazníci lépe zapamatuji.

Optimalizace stránek Zaměříme se na optimalizaci on-page faktorů webu. Ověříme validitu kódu, rychlost načítání stránek a zpracování obsahu.

Včasné dokončení a předání díla Po dokončení a odsouhlasení webu, vám předáme veškeré přístupy a nabídneme krátké školení administrace webu.

Poptejte kvalitní webovou prezentaci