Jsme MEDIAUNIT

„Jsme tým nadšených marketérů, kteří ví, jak na to! Rádi poznáme vaše zákazníky, zvolíme vhodnou strategii a pomůžeme vám dosáhnout úspěchu v podnikání na internetu. Zakládáme si na špičkové úrovni našich služeb a dlouhodobé spokojenosti naších zákazníků.“

Vlastimil KopytovŘeditel MEDIAUNIT.cz, s. r. o.

Proč spolupracovat s námi?

Transparentní přístup S námi budete vždy vědět co a proč v danou chvíli děláme. Svým klientům vycházíme vstříc a poskytujeme podrobný přehled našich aktivit. Samozřejmostí jsou i osobní konzultace.

Garance výsledků V oblasti internetového marketingu působíme dost dlouho na to, abychom našim klientům zajistili maximální jistotu v dosažení kvalitních výsledků. V rámci naší spolupráce poskytujeme garanci efektivity námi navržené strategie a reklamních kampaní.

Certifikovaní specialisté Jsme certifikovaní specialisté v oblasti internetového marketingu. Vlastníme certifikace Google AdWords, Google Analytics a máme za sebou celou řadu špičkových školení.

Výhodná cenová nabídka Víme, že důvěra je základem dobrého vztahu. Proto svým klientům poskytujeme podrobné a transparentní informace o veškerých plánovaných aktivitách a účtujeme pouze tu práci, která je na projektu skutečně odvedena.

Bohaté zkušenosti Máme hodně zkušenosti s rozvojem úspěšných projektů z různých oboru podnikání. Věříme, že i pro vaše podnikání na internetu dokážeme navrhnout správnou strategií.

Rychlá komunikace S našimi klienty jsme v neustálém v kontaktu, ať už se jedná o telefonickou či emailovou komunikaci.

Důvěřují nám

Říkají o nás

Poslední články z našeho blogu

Jak na linkbuilding a anchor texty

18.02.2017SEO základna

V době, kdy vyhledávací systémy neustále obnovují algoritmy (jako např. Google Panda,...

Postup analýzy zpětných odkazů webu

12.01.2017SEO základna

V obecném slova smyslu audit stránky z hlediska SEO znamená její hloubkovou...

Online chat zvýšuje konverzní poměr webu

17.12.2016Webové vychytávky

Jednoduchá a rychlá komunikace s prodejcem je základem úspěšného obchodování, tak to je...

Získejte výhodnou nabídku!