Jsme MEDIAUNIT

„Jsme tým nadšených marketérů, kteří ví, jak na to! Rádi poznáme vaše zákazníky, zvolíme vhodnou strategii a pomůžeme vám dosáhnout úspěchu v podnikání na internetu. Zakládáme si na špičkové úrovni našich služeb a dlouhodobé spokojenosti naších zákazníků.“

Vlastimil KopytovŘeditel MEDIAUNIT.cz, s. r. o.

Proč spolupracovat s námi?

Transparentní přístup S námi budete vždy vědět co a proč v danou chvíli děláme. Svým klientům vycházíme vstříc a poskytujeme podrobný přehled našich aktivit. Samozřejmostí jsou i osobní konzultace.

Garance výsledků V oblasti internetového marketingu působíme dost dlouho na to, abychom našim klientům zajistili maximální jistotu v dosažení kvalitních výsledků. V rámci naší spolupráce poskytujeme garanci efektivity námi navržené strategie a reklamních kampaní.

Certifikovaní specialisté Jsme certifikovaní specialisté v oblasti internetového marketingu. Vlastníme certifikace Google AdWords, Google Analytics a máme za sebou celou řadu špičkových školení.

Výhodná cenová nabídka Víme, že důvěra je základem dobrého vztahu. Proto svým klientům poskytujeme podrobné a transparentní informace o veškerých plánovaných aktivitách a účtujeme pouze tu práci, která je na projektu skutečně odvedena.

Bohaté zkušenosti Máme hodně zkušenosti s rozvojem úspěšných projektů z různých oboru podnikání. Věříme, že i pro vaše podnikání na internetu dokážeme navrhnout správnou strategií.

Rychlá komunikace S našimi klienty jsme v neustálém v kontaktu, ať už se jedná o telefonickou či emailovou komunikaci.

Důvěřují nám

Říkají o nás

Poslední články z našeho blogu

Jak na linkbaiting – metody a využití v...

10.08.2017SEO základna

Linkbaiting  (v překladu z angličtiny: link – odkaz, bait - návnada) je jednou...

Obsahový plán / publikační plán ve 3 krocích

27.06.2017SEO základna

Jak připravit zajímavý obsahový plán? - Tuto otázku si pokládá většina provozovatelů...

Jak na linkbuilding a Guest Blogging

22.05.2017SEO základna

Guest Blogging neboli Guest Posting  je účinnou metodou linkbuildingu s jejíž pomocí získáte...

Získejte výhodnou nabídku!