Jsme MEDIAUNIT

„Jsme tým nadšených marketérů, kteří ví, jak na to! Rádi poznáme vaše zákazníky, zvolíme vhodnou strategii a pomůžeme vám dosáhnout úspěchu v podnikání na internetu. Zakládáme si na špičkové úrovni našich služeb a dlouhodobé spokojenosti naších zákazníků.“

Vlastimil KopytovŘeditel MEDIAUNIT.cz, s. r. o.

Proč spolupracovat s námi?

Transparentní přístup S námi budete vždy vědět co a proč v danou chvíli děláme. Svým klientům vycházíme vstříc a poskytujeme podrobný přehled našich aktivit. Samozřejmostí jsou i osobní konzultace.

Garance výsledků V oblasti internetového marketingu působíme dost dlouho na to, abychom našim klientům zajistili maximální jistotu v dosažení kvalitních výsledků. V rámci naší spolupráce poskytujeme garanci efektivity námi navržené strategie a reklamních kampaní.

Certifikovaní specialisté Jsme certifikovaní specialisté v oblasti internetového marketingu. Vlastníme certifikace Google AdWords, Google Analytics a máme za sebou celou řadu špičkových školení.

Výhodná cenová nabídka Víme, že důvěra je základem dobrého vztahu. Proto svým klientům poskytujeme podrobné a transparentní informace o veškerých plánovaných aktivitách a účtujeme pouze tu práci, která je na projektu skutečně odvedena.

Bohaté zkušenosti Máme hodně zkušenosti s rozvojem úspěšných projektů z různých oboru podnikání. Věříme, že i pro vaše podnikání na internetu dokážeme navrhnout správnou strategií.

Rychlá komunikace S našimi klienty jsme v neustálém v kontaktu, ať už se jedná o telefonickou či emailovou komunikaci.

Případové studie

Zjistěte, jak jsme díky optimalizaci eshopu a chytrému linkbuildingu dosáhli zvýšení organické návštěvnosti z vyhledávačů o 848%.

Více o studii

Zjistěte, jak jsme díky správné SEO strategii zvýšili počet poptávek na webu soukromého parkoviště u letiště v Praze o 225%.

Více o studii
autolakovna united-c

Zjistěte, jak jsme díky správné SEO strategii v průběhu jednoho roku zvýšili počet poptávek z webu pražské autolakovny o 309%.

Více o studii

Zjistěte, jak jsme díky SEO a správné strategii linkbuildingu v průběhu 6 měsíců zvýšili počet zakázek stěhování po Praze o 134%.

Více o studii

Máme toho za sebou o hodně víc. Prohlédněte si všechny naše případové studie.

Všechny studie

Důvěřují nám

Říkají o nás

Poslední články z našeho blogu

Nač myslet při tvorbě Landing page

09.01.2018Webové vychytávky

Landing page v překladu vstupní stránka. Je tvořena většinou jednou html stránkou,...

Problémy a rizika e-shopů na open source platformách

13.12.2017Webové vychytávky

Oblíbenost e-shopů každým rokem roste stejně jako objemy nákupů, které přes ně...

Jak vytvořit skvělý web: 5 rad, se kterými...

01.12.2017Webové vychytávky

Už neplatí, že krásný a kvalitní web vznikne jen díky práci specialistů...

Získejte výhodnou nabídku!