Zajistíme kvalitní SEO

SEO (Search Engine Optimization) je základem úspěchu vašeho podnikání na internetu. Nezáleží na tom jak velké je nyní vaše podnikání, díky optimalizaci webu jej dostanete tam kam chcete. Nárůst návštěvnosti webu, zvýšení počtu konverzí, posílení prodejů, nárůst obratu a vyšší zisk, to jsou hlavní důvody, proč byste měli investovat do SEO svých webových stránek.

Setkali jste se s tímto problémem?

  • Máte nízkou návštěvnost webu? Snažíte se přivést více zákazníků na své webové stránky, ale výsledky jsou velmi pomalé či zanedbatelné?
  • Váš web není na 1. stránce vyhledávaní? Máte atraktivní přehledný web se zajímavou nabídkou, ale není vidět ve vyhledávačích?
  • Není vaše značka dohledatelná? Rádi byste se umístili na 1. pozici ve vyhledávaní, aby vás vaši zákaznici dokázali najít?

Najdeme vhodné řešení

analyza-klicovych-slov

Analýza klíčových slov

Začneme hledáním vhodných klíčových slov a vyhodnocením jejich relevance. Vyhodnotíme informační strukturu webu a rozdělíme klíčová slova do jednotlivých skupin dle klasifikačních dimenzí. V závěru vypracujeme sémantické jádro webu a směrodatné podklady pro tvorbu obsahového plánu a linkbuilding.

on-page-analyza-webu

On-page analýza webu

Provedeme podrobnou analýzu webových stránek. Zaměříme se na klíčové body jako je vyhodnocení struktury webu a použitelnosti vstupních stránek, kontrola webového obsahu na duplicity, nastavení meta dat, analýza rychlosti načítání a validity kódu stránek, kontrola robots.txt a sitemap.

audit-odkazoveho-profilu-webu

Off-page analýza webu

Vyhodnotíme kvalitu doposud získaných zpětných odkazů. Zaměříme se na relevanci a důvěryhodnost jednotlivých odkazujících zdrojů. Zkontrolujeme využití a procentuální poměr jednotlivých anchor textů. Zjistíme více o linkbuildingové strategii, kterou využívá vaše přímá konkurence.

Jak bude probíhat naše spolupráce?

Kontaktujte nás Rádi se domluvíme na nezávazné konzultaci a dalším postupu.

Provedeme základní audit Provedeme vhodnou analýzu webu, klíčových slov, obsahu a nahlédneme na vaší online konkurenci.

Pošleme nabídku Na základě výsledků naší analýzy Vám sestavíme a pošleme SEO nabídku šitou na míru.

Zahájení práce Po odsouhlasení naší nabídky začneme pečlivě pracovat nad SEO vašeho webu.

Přesvědčivé výsledky Vyhodnotíme efektivitu našich SEO aktivit a ukážeme si dosažené výsledky.

Jaké jsou naše SEO postupy?

Optimalizace webu Na základě analýzy zapracujeme nad on-page nedostatky webu.

Sémantika webu Přizpůsobíme strukturu a obsah webu relevantním klíčovým slovům.

Kvalitní obsah Vytvoříme kvalitní obsah, který osloví a promění čtenáře v zákazníka.

Strategie linkbuildingu Vyhledáme správné příležitosti pro vytváření kvalitních zpětných odkazů.

Přehledný reporting Připravíme podrobný přehled našich aktivit a dosažených výsledků SEO.

Kolik budeSEOpřibližně stát?

Odhadovaná cena od 5 000 Kč Cena závisí na časové náročnosti projektu.

Běžné dotazy našich klientů

Kvalitní SEO není otázkou týdne, ani měsíce. Jedná se o dlouhodobou aktivitou, která zahrnuje on-page úpravy webu, práci s obsahem a linkbuilding. Ikdyž je SEO běh na dlouhou trať, po několika měsících, kdy dosáhneme určitých pozic ve vyhledávačích a patřičné organické návštěvnosti, vaše investice se vám rychle vrátí.
Ano, SEO má vliv na výkon PPC kampaní – díky vhodné informační struktuře webu volba struktury kampaní bude jednodušší a skóre kvality klíčových slov ve vašem účtu se zvýší díky použití relevantních klíčových slov na jednotlivých vstupních stránkách webu.
Začít se SEO je vhodné samozřejmě ihned, pokud ale vše rádi plánujete předem, tak počítejte s tím, že dosažení prvních viditelných výsledků trvá cca 3 měsíce. Záleží na vás, kdy se rozhodnete pro výhodnou investici do vašeho podnikání.
Výsledky SEO závisí na stovkách různých faktorů, které ovlivňují nahlížení vyhledávačů na web. Vytvoříme pro vás maximálně kvalitní a optimalizovaný obsah webu a zajistíme kvalitní linkbuilding. Můžeme garantovat zvýšení organické návštěvnosti vašeho webu a zlepšení pozic webu ve vyhledávačích.
Ano, pomocí vhodných nástrojů změříme pozice vašich stránek ve vyhledávačích, určíme návštěvnost a počet konverzí z organického vyhledávání,
Ano můžete, ovšem stejně tak, jako při stavbě vašeho domu, je lepší přenechat důležité práce zkušeným odborníkům. Ne každý je ochoten riskovat, že mu kvůli nějaké chybě spadne střecha na hlavu. Výsledky SEO závisí nejen na teoretických znalostech, ale především na praktických zkušenostech.

Získejte výhodnou SEO nabídku