Navrhneme správnou obsahovou strategii

Na základě zvolených cílů a potřeb vašich zákazníků vypracujeme dlouhodobý obsahový plán pro harmonický rozvoj vašeho webu. Vytvoříme kvalitní zajímavý obsah, s jehož pomocí proměníme čtenáře ve vaše zákazníky. Umíme navrhnout komplexní obsahovou strategii pro jednotlivé kanály, ať už se jedná o posílení značky v sociálních sítích či publikace v rámci linkbuildingových aktivit.

Jak vám obsahový marketing pomůže?

  • Posílí vaší značku Pomocí užitečného obsahu si udržíte vaše stálé zákazníky a získáte loajalitu u nových.
  • Vyhledávači si oblíbí váš web Díky kvalitnímu relevantnímu obsahu váš web získá větší přízeň vyhledávačů a lepší výsledky SEO.
  • Zvýší vaše prodeje na internetu Oblíbenost u vyhledávačů a důvěryhodnost webu pro klienta je správná kombinace pro zvýšení vašich prodejů online.

Nastartujeme obsahový marketing

Necháme se inspirovat klienty

Vžijeme se do role vašeho klienta a zjistíme s jakými problémy se zákazníci potýkají. Pomocí analýzy klíčových slov se blíže podíváme na frekventované dotazy, s jejíchž pomocí uživatele vyhledávají řešení problémů souvisejících s vyhodnocením, volbou či využitím vámi nabízeného produktu.

Vypracujeme obsahový plán

Na základě odvozených person a vyhodnocení klíčových slov zapracujeme nad obsahovým plánem, určeným jak pro publikace na vašich webových stránkách, tak i na webech vašich partnerů, v magazínech nebo sociálních sítích. Připravíme optimální harmonogram publikací na základě vašich potřeb.

Vytvoříme a zpropagujeme

Společně s vámi si projdeme obsahový plán a pro jednotlivá témata připravíme užitečná data, postupy, tipy a doporučení, vyplývající z vašich zkušenosti ve svém oboru podnikání. Vypracujeme kvalitní obsah a zvolíme vhodné kanály a příležitosti pro jeho následné šíření mezi vaší cílovou skupinou uživatelů.

Jak bude probíhat naše spolupráce?

Kontaktujte nás Rádi nabídneme nezávaznou konzultaci a zvolíme vhodný postup.

Provedeme základní audit Provedeme základní analýzu webu, klíčových slov, obsahu a uděláme si přehled o vaší konkurenci.

Pošleme nabídku Na základě výsledků naší analýzy Vám připravíme a pošleme nabídku spolupráce šitou na míru.

Zahájení spolupráce Po odsouhlasení naší nabídky zahájíme týmovou práci nad vašim projektem.

Přesvědčivé výsledky Podíváme se na efektivitu prováděných aktivit a vyhodnotíme dosažené výsledky.

Jaké jsou naše postupy?

Vstupní analýza Vyhodnotíme váš web a vypracujeme analýzu klíčových slov.

Určíme cílovou skupinu uživatelů Uděláme si přehled o vaší cílové skupině uživatelů a zapracujeme nad vytvořením person.

Připravíme obsahovou strategii Vypracujeme obsahový plán, navrhneme metody propagace obsahu a připravíme harmonogram publikací.

Tvorba a šíření obsahu Společně s vámi zapracujeme nad tvorbou obsahu a využijeme správné příležitosti pro jeho následnou propagaci.

Přehledný reporting Vypracujeme podrobný přehled našich aktivit a vyhodnotíme dosažené úspěchy.

Kolik budeObsahový marketingpřibližně stát?

Odhadovaná cena od 5 000 Kč Cena závisí na časové náročnosti projektu.

Získejte výhodnou nabídku obsahového marketingu